| GwenStefani a întrebat:

Sunt tunsa bob, ca in fotografie: http://ionitamonicagabriela.files.wordpress.com/2010/07/ fataromediu.jpg
si fara breton, parul din fata este la fel de lung, iar cel din spate mai scurt.

Imi puteti spune cum sa ma tund avand in vedere ca mi se ingrasa foarte repede, dar as vrea sa-l pot tine prins in coada. Am evitat sa-l las lung din cauza ingrasatului. Cum e mai bine? Scurt sau lung stiind cele de mai sus?

PS. Ceva care sa stea si fara placa, ondulator. Doar cu fixativ, spuma.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| alle332 a răspuns:

Eventual ai putea sa alegi ceva de genul lung dar nici foarte lunga ceva pana la zona soldulilor vei avea un par mereu lung si frumos si vei putea sa til tii in coada si in mai multe stiluri(cocuri etc...)sper ca ti-am fost de ajutor
FUNDA?

| addha a răspuns:

Eu ti-as recomanda tunsoarea asta http://www.lyla.ro/......urt_10.jpg sau ceva de genu` mai lung... daca ai probleme cu parul gras si parul este mai scurt ti-l poti tapa si se va aranja mai bine!