| Mamamia92mamamia a întrebat:

Eu sunt tunsa acum pur si simplu parul drept cu breton..cum sa ma tund mai scurt si sami stea fain? eu m-am gandit la filate(ceva de genu)

2 răspunsuri:
| BiaBubulina a răspuns:

Buna! PAI
1. Urasc intrebarile de genul asta( cu toate ca si eu mai pun happy
2.Am mai raspuns la altii si iti spun si tie: Fii libera sa gandesti si sa iti faci frizuri cum vrei tu! Trebuie sa-ti placa tie nu sa fie la moda. Fa-ti tot felul de creatii si laudate.Nu cere sfaturi pe site-uri ca se mai gaseste cate un prost sa iti spuna cum e la "moda" si dupa aceea vezi ca iti sta parul ca naiba.Intra pe google la imagini si scrie frizuri.
3.Nu vreau sa te superi pe mine pentru sfatul pe care ti l-am dat.
So...iti dau un sfat amical si iti spun cum este tunsa colega mea ( cu breton). Da si asta poti sa te uiti la unele colege si sa vezi sau prietene:
Prietena mea are breton cu parul pana la umeri, in scarite.Acum, sincer, imagineazate si tu cum ai arata
FUNDA! daca vrei laughing

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Da e bine ceva foarte tare luat in scari dar nu numai in spate inclusiv si bretonul