| Kiddy1998 a întrebat:

Buna TPU sunt un baiat de 15 ani si as vrea sa imi dati cateva sfaturi: Ce ar trebui sa fac sa fiu mai pe plac fetelor adica sa ma placa sa fie atrase de mine (Nu sunt atat de pervers tongue ) Am inceput saptamana asta inotul am auzit ca te dezvolta foarte bine si as vrea sa imi lasati niste poze cu cateva frizuri pentru baieti asa ca mine.tongue Am parul saten tuns pe margini si sus putin mai mare iar bretonul este mai mare intro parte si imi vine pana la ochihappy Deci ce ar trebui sa-i fac parului? cred ca o sa ma tund sa-mi fac alta frizura happy Am nevoie de cateva sfaturi si poze daca puteti Va multumesc foarte mult! happy

2 răspunsuri:
| JoannaChan a răspuns:

Singurul sfat care pot sa-ti dau este ca nu ai nevoie sa te schimbi ca sa fi mai placut de niste fete. Daca o fata o sa te placa cu adevarat, atunci o sa te placa pentru ceea ce esti, oricum ai fi.Dar daca vrei sa-ti schimbi putin look-ul si vrei o frizura noua, uite aici cateva poze:
http://www.tunsori-noi.com/
Aici gasesti multe tunsori, frizuri si altele.
Sper ca te-am ajutat!

| alexys231 a răspuns:

Tu vrei sa faci inot de 2 3 ori si sa arati ca bret pit?