| Kiddy1998 a întrebat:

Buna TPU ce ar trebui sa fac sa fiu mai placut de fete? happy Am 15 ani si am inceput saptamana asta inotul am auzit ca te dezvolta si faci si ceva masa musculara. Deci as vrea sa-mi spuneti ce sa fac sa fiu mai atragator fetelor? Si cum sa port parul daca imi puteti lasa si niste poze happy cu cateva frizuri stiu si eu happy Am parul mai scurt pe lateral si mai lung sus iar bretonul il am intro parte in jos dar cred ca o sa mi-l tai bretonul cred. am nevoie de cateva sfaturi din partea voastra, Va multumesc! happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie decat sa cresti frumos atat fizic cat si mental.

| Danysan a răspuns:

Cel mai important e sa ai un corp atletic si maturitate in gandire -freza e ceva care nu cantareste prea mult in a atrage o fata.NU o sta cu tine pentru freza ta ci pentru felu tau de a fi ca om.