| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPU telefonul Samsung Corby este bun?
Daca se poate imi puteti da mai multe detalii?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Loveis4free a răspuns:

Da este foarte bun.Eu il am de un an si nu a patit absolut nimic.Si inca eu l-am scapat de multe ori si pe ciment si pe parchet. odata si intr-o balta si tot nu are nimic.Are memorie buna si mie personal imi place si felul in care ies pozele.Si nu este deloc scump.Eu l-am luat cu 5 milioane de lei vechi si inca este foarte bun.Am avut telefoane si de 12 milioane de lei vechi si nu au rezistat cat a rezistat asta.Eu iti recomand sa il cumperi.

6 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Buna
eu am corby de 1 ani de zile si nu mi-a facut prbleme nici cu touchscreenul nici cu softul nici cu bateria.
este un telefon care are de toate inclusiv widget pentru facebook, citeste documente office si pdf-uri, e sexy! si il poti configura si personaliza cum vrei tu, imaginatie sa ai.

toate telefoanele sunt bune numai grija de ele sa ai. al meu l-am scapat pe ciment, mi-a scapat din halat, s-a facut in 3 : baterie carcasa si telefonul propriu zis si nu a patit nimic.
L-am cumparat cu 160 de lei, de fapt e cadou de la iubi fix de ziua mea. are 1 an si doua luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca telurile Samsung sunt f bine dar prefer Sony Ericsson

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna,eu am un Samsung corby,de un an si nu imi face probleme nici acum,si l-am si scapat de mil. de ori pe jos, si nu are nici o zgarietura(depinde si de cum ai grija de el)touch-ul merge foarte ok, are o camera foto mica, dar face poze foarte frumoase, si muzica se aude tare.Este chiar bun! Funda?

| Alaska797 a răspuns (pentru idontgiveafuck2344):

Ai dreptate, este chiar foarte bun happy

| Alaska797 a răspuns:

Buna eu am corby de foarte mult timp, este foarte bun. Face poze clare, bateria tine foarte mult deci este chiar foarte bun