| Puka19 a întrebat:

happy. Știe cineva ce se va întâmpla cu Sasuke acum?
A devenit bun? Va apăra Kohoha sau va murii în luptă cu Naruto?
Vreau răspunsuri detaliate.happy. Dau Fundă.

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai daca nu ai rabdare poti citi manga, acolo povestea e cu mult inainte dar parerea mea e sa astepti sa vezi in episoadele ce vor urma.
Inca nu e bun Sasuke dar isi va da seama ca nu e bine ce face si se intoarce impotriva lui Tobi, i se va alatura lui Naruto si daca nu ma insel va mai lupta odata alaturi de Itachi.

| beastboy84 a răspuns:

Uita-te si tu la shippuden, sau citeste manga ca din cate am inteles sunt inainte ep acolo, dar eu prefer episoadele cu toate ca ma scot din minti ca trag atat de timp si baga numai amintiriangryangryangry