| Lovetolove a întrebat:

Deci. Ma declar fan al serialului Naruto laughing. Si as avea o mica intrebare. Bine, doua de fapt. In ce episod se lupta Sasuke cu Itachi? Si a doua : Ce tot face Karin aia? Nu vreau sa se atinga de Sasuke (SASUSAKU FOREVER). Nu vreau raspunsuri gen : o sa vezi tu, ca se strica tot farmecul. Ma intereseaza doar raspunsuri simple si concrete, nu ce se intampla inainte/dupa.

Răspuns Câştigător
| Never4ever a răspuns:

Ep 135-138 -lupta
Am vazut anime-ul si te asigur ca aceasta tipa nu va ajunge la Sasuke. Funda pentru,, concretitate''?laughing

4 răspunsuri:
| marinela92 a răspuns:

135-138 itachi vs sasuke iar Acea karin e exagerat de enrvanta *** 4ever :))plus ca daca ne aducem aminte sasuke a spus ca vrea sa isi refaca clanul...iar sakura a fost langa el mereu dupa cum ai vazut citeste manga de la 634 in colo si vei vedea a si inca ceva daca esti fan inrait naruto si nu mai ai rabdare dupa shippuden uita-te aici pentru ca e cu cateva episoade in avans http://www.youtube.com/watch?v=dSGgWs6d1mE stiu ca este povestea jocului insa asa se intampla si in shippuden... daca esti cu ele la zi uitat-te de pe la a 5a ora si jumatate =))

| birdie14 a răspuns (pentru marinela92):

Sper că realizezi că pe Sasuke nici nu îl interesează ce face Sakura.Da, e adevărat că i-a recunoscut puterea, dar doar atât. Dragostea Sakurei pentru Sasuke este ceva one-sided.La fel este şi cu Karin.Şi nu vreau să fiu rea, dar cred că nu eşti atentă când citeşti manga.Sasuke nu vrea să-şi restaureze clanul, mai nou(poate dacă ai fi citit cu atenţie) doreşte să distrugă vechiul sistem ninja, şi să construiască unul nou.

| Dragomik a răspuns:

Lupta dintre Sasuke si Itachi incepe in ep. 135 si se termina in ep. 138.
Si pe mine ma enerveaza Karin dar sunt sigura ca Sasuke nu o place...nu e genul luilaughing

| ღÐคη๔єℓiση a răspuns:

Pai nu stiu..nici mie nu-mi place de karin aialaughing.dar cred ca sasuke e gaylaughing..in fine pai Karin e undeva in Konoha la parnaie laughing