| CristinaPaula a întrebat:

știe cineva cum îmi pot dezactiva contul de pe YouSecond? Va rog ajutați-ma.

Răspuns Câştigător
| Librae_Alfa_1988 a răspuns:

Buna! Ai gasit de unde se dezactiveaza contul de pe yousecond ca si eu ma chinui sa-l dezactivez de cateva zile si nu reusesc sad...astept un raspuns.Multumesc anticipat.

| CristinaPaula explică (pentru Librae_Alfa_1988):

Nu am gasit. Nu cred ca se poate. Eu l-am lasat asa si nu mai intru pe el.

| CristinaPaula explică (pentru Librae_Alfa_1988):

Nu stiu daca te mai intereseaza, dar acum se poate sterge contul. Dai la setari, la account si iti scrie mic de tot jos in stanga big grin

6 răspunsuri:
| Tinkabell a răspuns:

Trebuie sa aive ceva setari...cauta pe acolo. Succes in stergerea contului!

| Librae_Alfa_1988 a răspuns:

Trebuie sa existe o solutie...eu am trimis 3 measeje la ei si nu am primit inapoi de cat un simplu "va vom contacta cat mai curant posibil" Sunt niste nemernici X-( Ms oricum. :*

| CristinaPaula explică (pentru Librae_Alfa_1988):

Nu ai pentru ce. Pai cred ca doar asa isi pot pastra utilizatorii. In caz ca aflii te rog sa imi zici si mie.

| Sory_Mihalache_1993 a răspuns (pentru CristinaPaula):

Auzi am incercat si eu dar nu am gasit uite cum poti rezolva prooblema...Du-te la setari....Schimbi NUMELE schimbi MAILU ca se poate faci un id la vrajeala si pui mailu ala tongue dupa care stergi toate pozele tongue si gata nu mai e contul tau laughing) il dai naibi ca sa zicem asa tongue