| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.trebuie sa fac un cadou unui barbat si nu stiu ce sa ii cumpar.nu e ziua lui e un gest in semn de multumire pentru o chestie profesionala.prima data i-am dat o curea de firma iar acum nu stiu ce sa ii dau. cateva sugestii va rog...

6 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

O sticla de whisky sau alta bautura

| Seepty a răspuns:

II poti darui un parfum sau o bluza de firma nike sau puma.

| Lila10 a răspuns:

Un ceas

| fumsipraf explică:

Hm? complicat ca nu stiu ce ii place sigur e greu de multumit la capitolul cadouri.dar haine sigur nu.ar fi ok un parfum de la guess?

| AddushAndrada a răspuns:

Un parfum happy.

| alexander999 a răspuns:

Depinde de buget :D daca ai bani poti sa ii iei si o imprimanta 3d: http://falit.net/imprimanta-3d/
dar e destul de scumpa