| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.trebuie sa fac un cadou unui barbat si nu stiu ce sa ii cumpar.nu e ziua lui e un gest in semn de multumire pentru o chestie profesionala.prima data i-am dat o curea de firma iar acum nu stiu ce sa ii dau. cateva sugestii va rog

5 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, unui barbat serios, poti oferi : un ceas, o umbrela, o carte.

| fumsipraf explică (pentru Daalalifnuunalif):

Hm? o umbrela? nee si nici carti.un ceas cred ca e prea mult

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru fumsipraf):

Sa inteleg ca avem marea domnie Zgarcenie? Ei hai, nici chiar asa. Atunci da-i un nasture si gata.

| fumsipraf explică (pentru Daalalifnuunalif):

Nu e vorba de zgarcenie doar ca daca ii dau cadouri scumpe sa nu creada ca vreau ceva de la el...

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru fumsipraf):

A, bine. Atunci alege tu sa-i dai ce crezi ca-i place. Tu poate ii stii mai bine preferintele si gusturile. Urmareste si tu ce-i place.