| Dorina_Bianca_2000 a întrebat:

Buna TPU trebuie sa facem o sceneta pe 1 iunie si nu ne-am hotarat inca ce! Doamna diriginta uraste Caragiale si soacra cu 3 nurori am facut. Va rog sa ma ajutati cu niste replici sau poate un site cu replici pentru o sceneta clasica implicata cu mai multe personaje.
FUNDA + VOT!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamna diriginta ar trebui sa-si revizuias ca ceea ce ii place caci in afara de Caragiale nu vad ce ati putea interpreta, ca nu vad niste copii interpretand "Hamlet" sau alta opera de-a lui Shakespeare.