| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Un baiat se tot uita intruna la mine cand ma vede pe holurile scolii si cateodata se mai baga si in seama cu mine si se mai impinge discret in mine. Credeti ca ma place? Prietenele mele imi spun ca da, dar eu am totusi indoieli. Poate face doar asa la misto, nu stiu ce sa zic. Dar de cand m-a cunoscut, tot are ceva cu mine.Cum sa imi dau seama daca ma place cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Rebeeca17 a răspuns:

Ai vorbit pana acum cu el? Eu cred ca te place,incearca si tu sa te uiti mai insistent la el,sa-i zambesti, eventual fa rost de idiu lui de la cineva si vorbeste cu el! Cel putin eu asa am facut si a mers! Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el, asa iti vei da seama daca chiar te place! Succes si Sarbatori fericite! :*

1 răspuns:
| adorciocolata a răspuns:

Nu cred ca te place cu adevarat. Cred ca e doar o joaca sau o atractie fizica pe moment. Daca te placea cu adevarat, poate facea altceva ca sa-ti dea semne ca te place adica: sa vorbeasca cu tine, sa te invite la o plimbare, un suc, mici complimente etc. Daca iti place tipul, discuta cu el serios si poate vei afla ce sentimente nutreste pentru tine. Bafta!