| bogdan8907 a întrebat:

va cer din nou ajutorul in legatura cu craciunul, as vrea sa imi mai recomandat cv pe langa o pereche de cercei din meli-melo pe care i-am cumparat azi, dar ce as mai putea sa ii cumpar dar sa nu fie accesori

2 răspunsuri:
| Vaniilla a răspuns:

Pai. o esarfa, parfum, ceva gen: lapte de corp, lotiune sau farduri thinking Sper ca ti-am dat vreo idee big grin

| VintageGeisha a răspuns:

Pai ai putea sa faci un tricou cu un mesaj dragut de sarbatori sau niste lumanari parfumate sau ornamente pentru camera... sper ca te-am ajutat