| Annelise a întrebat:

Hei! as vrea sa cumpar de pe net accesorii, mai ales lantisoare si cercei... de unde as putea lua? cumparaturi online pe meli melo nu se mai pot face, dar as vrea tot niste accesorii gen meli melo, la preturi accesibile. Multumesc! fundita kiss

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Http://www.bijuterix.ro/

Daca esti din Bucuresti te vei intalni cu o doamna foarte draguta care iti va da comanda, daca esti din tara ti le va trimite prin Posta iar transportul este gratuit

| larasmagicland a răspuns:

Poti incerca si de aici :P si fac orice pe comanda http://larasmagicland.blogspot.ro/

| alina_8551 a răspuns:

Daca nu vrei neaparat de argin sau aur, sau doar placate cu argint incearca pag de sait www.ebiju.eu
sunt foarte mulye perechi de cercei lantisoare si suny foarte ieftine