| OrdinaryGirld a întrebat:

Va rog frumos explicati-mi si mie cum pot sa postez un mesaj pe peretele cuiva pe facebook?big grin Va rog cat mai detaliat am de ceva timp facebook si nu prea stiu sa il foloseschappyDau fundita...numai va rog frumos frumos lasa-ti raspuns happy scuze d categorie

1 răspuns:
| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Pai...intra pe profilul acelei persoane si vezi ca sub poza apare ceva de genu:perete,informatii,fotografii, prieteni si da click pe perete si vezi ca in dreptul acestui cuvant scrie:,, SCRIE POSTARE''si e ceva verde langa si da clik pe acele 2 cuvinte si apucate sa scrii ce vrei... dupa dai click pe acel dreptunghi albastru pe care scriebig grinISTRIBUIE sau POSTEAZA! Sper ca te-am putut ajuta, succes, FUNDA!