| alisa96 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati m-am bronzat si m-iau ramas pete nu stiu ce sa mai fac pete m-iau ramas pe corp nu pe fata mai bine zis pe spate
nu stiu ce sa fac si cum sa le acopar am mai avut odata si am mers la piscina m-am bronzat din nou si sau dus dar acum cateva zile am fost la mare si suntem pe la sfarsitul lui august soare e e chiar foarte cald dar nu stiu cum sa le acopar se vor duce cu timpul cred nu?

1 răspuns:
| Hαٱlʒყ a răspuns:

Da, si poti sa le ascunzi cu un fond de ten bunicel xD.