| JustWannaDance a întrebat:

Salut.
Acum cateva zile am fost la bazin, si m-am bronzat pe fata.
Problema e ca azi mi se duce pielea si mi-am luat-o...
Nu stiti daca raman pete pe fata? straight face
(Dupa ce iti i-ei pielea?!)
Va rog ajutati-ma! sad
Fundita kiss

6 răspunsuri:
| Ania_3910 a răspuns:

Dupa ce iti iei pilea nu raman pete pe fata insa o sa ramai asa cum ai fost.Insa ai puta sa ai pete numai daca nu ti se duce toata pielea de pe fata. FUNDA

| tiriboxi a răspuns:

Buna Bubi referitor la problema ta exista o solutie simpla care poate fi rezolvata in citeva zile contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| SME a răspuns:

Da raman multe te transformi in tziganca laughing raman dar nu prea se cunosc asa bine

| adytzyka a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat dar nu mi-a ramas pete.

| Piikaa a răspuns:

Eu stiu ca nu raman ca nici mie nu-mi raman dupa ce merg la mare si ma expun la soare si m, a bronzez si mi se ia dupa aia bronzu...chiar nu nu-mi raman dar depinde de pigment eu il am inchis tu poate deschis si asta se poate dar dupa ceva timp dispar nu ramanwinking adica chestia asta o stiu de la mama ca si are pigment deschis love struck

| Noeru a răspuns:

Buna! In primul rand si eu m-am bronzat pe spate(cam tare) sh mi se duce pielea, la inceput o sa vezi ca ti se va face putin alba dar cu timpul se va regenera, deci nu-ti face griji in privinta asta. Totul o sa fie OK!happy Funditabig grin