| Iddi17 a întrebat:

Buna TPU:*
Va rog sa ma ajutati.
Imi place foarte muult de un baiat din clasa la mine[sa-i zicem X]. Bun, ii mai place si o colega de el[sa-i zicem Y], si l`am intrebat la telefon [eram cu niste prietene si ne plictiseam si ne-am zis sa-l sunamlaughing] si o zis ca niciodata nu s`ar cumbina cu ea[ea e grasa, si are "partea dorsala" marerolling on the floor iar baieti nu o lasau in pace, inclusiv elstraight face]Ma inteleg bine cu el si vorbesc cu el, adica nu ma ignora ca si pe alte fete.Si totusi nu stiutiu daca sa ii zic daca il plac sau nu, toti prieteni lui sunt combinati numa el nu, si nu vrea, inca.Si nu ma placestraight face sunt sigura, nu am fost, nu sunt si nici nu voi fi niciodata frumoasa, dar totusi as vrea sa fiu cu el, iar daca m`as baga in seama as parea disperata dupa el[X][asa cred copii din cls. la noistraight face]
Uff ce sa faccrying(. va rogstraight face. Vine vara, se termina scoala si nu mai am cu sa vorbesc cu X [p. s. cu Y sunt certata, poveste lunga][el e in alt sat cum ar venilaughing.] iar Y se da la el multcrying si chiar nu mai am sanse la el.

Mai este o fata de la B cu, care nu prea ma inteleg[ nu suntem certate dar nu vorbesc cu ea] dar sunt buna prietena cu ele[ele stiu ca`l plac pe X]si toata ziua zic de fata aia lui si totusi imi sunt prietene si le-am zis pe mess ca ma simteam prost cand tot ii strigau numele ei si nah nu stiu ce sa faccrying.[p. s. X a zis ca nu`i place de ea]
Ajutorcrying.
Fundastraight face.
Multumesc.happy

2 răspunsuri:
| SwagSwag a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa -i spui

| danutel_7448 a răspuns:

Spune-i ca-l placi daca nu poti fata in fata spune-i prin bilet si mie mi-a fost frica la inceput apoi am incercat cu biletu happy si am mers acum is cu o colega din cls