| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Mama mea este nebuna... ma bate si ma injura aproape fara sa fac nimic. Deci a venit de la lucru, nu mai era sapun si l-am inlocuit ( pentru. ca asa ma rugase tata), si a urlat la mine ca ce ca cum si a venit si m-a lovit cu sapunul peste cap si peste coloana pe unde a apucat pe birou la mine ( nu e intrebare la caterinca va rog sa nu radeti ) dupa a luat o curea si a inceput sa ma lovesca peste picioare. Va rog nu mai stiu ce sa ma fac imi vine sa imi iau prietenii si sa fug unde eimi taie capul, la protectia copilului nu vreau sa sun caci unde ma duc nu raman la casa de copii si ma fac de rusine, la psihologul scolii nu am ajuns si nici nu vreau, si nici nu imi cumpara nimic de abia strictul necesar si numai ei si nu o intereseaza daca sunt bolnava.

Răspuns Câştigător
| Corinnààà a răspuns:

Nu trebuie nici un psiholog straight face Iar daca te bate, tu trebuie sa stii sa te aperi(legitima aparare). Sa zicem ca intr-o zi face mai urat decat,, o zi obisnuita", tu ce faci? Stai si induri? Nu! Pedeapsa ca pedeapsa dar asta este prea de tot. Daca se comporta asa ii lasi un biletel ca ai sa te duci sa o reclami(doar sa se sperie si daca nu, trebuie sa o faci). Nu uita ca ceea ce trebuie sa se intample se intampla si ceea ce trebuie sa se afle se afla! :* Multa bafta!

1 răspuns:
| Anemona2020 a răspuns:

Doamne vorbeste cu tatal tau el ce zice nu te apara? cred ca ar trebui sa vorbesti cu cineva si cerde ca ar trebui sa vorbesti cu pshiologul scolii dar sa il sau sa o rogi sa nu afle nimeni sai sa o rogi sa te ajute asta cred eu.