| Aylar a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine cu 1 sfatcryingacum 1 an un baiat m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna.eu fiind indragostita de el am acceptat si am stat cam 4-5 lunidupa care ne-am despartit. a trecut ceva timp mi-a spus ca ma iubeste si ca tine la mine si eu il iubeam pentru ca stit si voi dragostea adevarata nu trece asa de repede...atunci i-am spus nu pentru ca incercam sa il uit. acum ca a inceput si scoala il vad tot mai des si in vacanta de iarna am vorbit cu el si mi-a spus ca ma iubeste si ca ar vrea enorm sa fie impreuna cu mine acelasi lucru i l-am spus si eu. dupa cateva zile am aflat ca sta cu alta fata si l-am intrebat daca e adevarat si mi-a spus ca da este adevarat.ieri a venit la mine si m-a sarutatlove struck eu insa nu am stiut cum sa reactionez si am plecat... o prietena buna mi-a spus sa nu ma mai pun cu el pentru ca tot eu o sa am de suferitsadVA ROG AJUTATI-MAA! scuzati categoria ma cam grabeschappy )

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Buna :p,da prietena ta are intr-adevar dreptate atata timp cat sta si cu tine, si cu alta inseamna ca te minte in fata spunanu.ti ca te iubeste si porcarii de asteaoh go on stii cum sunt unii baieti, stau cu 2 fete.Chiar daca te-a sarutat pur si simplu nu ti-a demonstrat nimic, vroia sa faca si elpe gentalmanul stie stie.Eu zic sa o asculti pe pr tawinkingchiar daca il mai iubesti uita-l.totul trece. sper ca te-am ajutat fundita:*?

2 răspunsuri:
| Aylar explică:

Bibotaw el nu era si cu mine si cu fata aceea el era doar cu aia sa zic asalaughing si a spus ca pe el o cam streseaza fata si ca ii place de mine si chestii din astea atata tot...

| Aylar explică:

In fine nu mai are rost mi-a luat-o alta inainte una nouawinking merci`bibotaw de sfat:*