| bubu_5480 a întrebat:

va rog spuneti-mi si mie unul sau mai multe filme de groaza. dar sa fie horror rau de tot sa nu mai dorm dupa.:X si unul de comedie daca se poate... dau funda si vot la cele mai bun e:X:X

Răspuns Câştigător
| Mufiiinel a răspuns:

Bună :* pai, iti recomand One missed call, apoi The Unborn, sau minunata serie Saw [de la I pana la VI sau VII], The ring este genial, incearca si The shining pentru palpitatii smug. apoi merge si The mirrors sau The grudje si trebuie vazut si El orfanato. dragut a fost si filmul 1408 [numarul unei camere de hotel] sper sa-ti placa :* fundiţă? puppy dog eyes