| bubu_5480 a întrebat:

va rog spuneti-mi si mie unul sau mai multe filme de groaza. dar sa fie horror rau de tot sa nu mai dorm dupa.:X si unul de comedie daca se poate dau funda si vot la cele mai bun e:X:X

Răspuns Câştigător
| AleD a răspuns:

Horror-nightmare on elm street, drag me to hell(mie astea mi so parut cel mai horrror)da poti incerca si exorcizarea lui emily rose si the exorcist ca si alea is chiar horrorwinking.
comedie-big mama 1, 2, 3(3 numio plk asa multbig grin), pink panter(nu actori) 1, 2, 17 again, ramona and beezus, monte carlowinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai horror care le am vazut si au fost misto sunt:mirrors,chain letter, twilights, si gasesti multe pe www.youtubevideo.ro nu trebuie sa ratezi vreunul din filmele mentionate sunt super tari