| мιcнєℓℓє a întrebat:

Vad ca a aparut o noua chestie pe facebook...nu stiu cum sa sterg pozele din albumul fotografii de profil.inainte se putea acum nu stiu de ce nu se mai poate, ori nu stiu eu, ori nu se mai poate deloc.Va rog sa imi spuneti cum pot sa sterg niste poze! Plus, ca apare altfel la poz, atunci cand te duci sa le vezi! Dau funda pentru cel mai explicit raspuns!happy

Răspuns Câştigător
| unconnected a răspuns:

Pai dai clik pe tine( ca si cum ti-ai vizita propriul profil). Selectezi poze pe care vrei sa o stergi si te duci langa ''x''(de unde iesi) si acolo ai un fel de steluta si un triunghi cu capul in jos dai clik pe el si mergi la ''sterge aceasta fotografie'' si gata
Sper ca ti-am fost de ajutor... FUNDA?

1 răspuns:
| мιcнєℓℓє explică:

Iti multumesc foarte mult! Mi-ai fost de ajutor!:*