| anonim_4396 a întrebat:

Vine in curand ziua mea si ar cam trebui sa ma decid intre un Nikon d3100 sau un iphone 4S. Voi ce parere aveti si ce imi sugerati? Argumente? Funda + Voturi

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Totul se rezumă la nevoile tale de comunicare!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

As opta din start pentru iphone 4s, asa ai si telefon si poti face si poze

| becka133 a răspuns (pentru mona):

Da dar nu e acelasi lucru... Nu se compara camera de la iphone cu aparatul ala.

| mona a răspuns (pentru becka133):

Stiu ca nu este acelasi lucru dar na...

| becka133 a răspuns (pentru mona):

Pai voiam aparat ca sa fac poze artistice & stuff. Cu iphone-ul nu ies bine si nu sunt multe setari ca la dslr-uri.

| darrio2007 a răspuns:

Bani ai?

| becka133 a răspuns (pentru darrio2007):

Este strict problema mea.

| darrio2007 a răspuns (pentru becka133):

Ok.Inseamna ca iti dau parintii.

| becka133 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu imi da nici un parinte. laughing Mi-am strans eu ceva bani.

| darrio2007 a răspuns (pentru becka133):

Ma bucur.Iti recomand I-phone. Poti face mai multe cu el.

| parvuconst a răspuns:

Daca nau ai un telefon decent opteaza pentru Iphone 4S in caz contrar opteaza pentru camera foto

| semyryan a răspuns:

Parerea mea nu iti pune parintii sau cine iti va cumpara telefonul sa plateasca firma Apple aiurea cand cumperi un iphone platesti doar firma telefonul nu merita nici macar jumate din pret... alege ce iti place!

| becka133 a răspuns (pentru semyryan):

Poate ca ai dreptate. Dar totusi am avut un Samsung 4 ani si inca merge ok. Imi doream Iphone 4s de ceva timp si acum a scazut pretul la 1600-1700 de lei. Si telefonul e bun, numai ca tine bateria f putin.