| LuLusHooOr a întrebat:

Buna TPU vreau ajutor un baiat mihai ma place mult dar eu nu simt acelasi lucru pentru el si suntem foarte bunii prieteni si nu stiu cum sa ramanem doar prieteni fara sa se supere din cauza ca nu vreau sa fiu cu el ajutorr.crying funda + voturi

Răspuns Câştigător
| MiK3L a răspuns:

O sa se supere, nu ai ce face... dar o sa-i treaca. oh go on. cand o sa primeasca "alinare" si afectiune din alta parte. happy

1 răspuns:
| alexandra_4818 a răspuns:

Pai explica-i ca nu putoti sa fiti in preune pentru ca sunteti niste prieteni foarte buni de mult