| bela6 a întrebat:

vreau niste statusuri pentru persoanele care nu ma suporta :X, FUNDAA :*

Răspuns Câştigător
| roxana454 a răspuns:

''Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare.''
''Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!''
" Numai dupa invidia si rautatea celorlalti iti poti da seama de propria ta valoare! "
"Vorbeste-ma pe la spate, voi fi plina de bucurie.Critica ta ma ajuta sa-mi indeplinesc visele.Invidia ta imi hraneste orgoliul."
''Invidia este ura faţă de superioritatea altuia.''
''Invidia este pedeapsa ce se biciuieşte singură.''
''-Cand ma barfesti, imi dai satisfactie…
Cand ma invidiezi, imi dai importanta…
Cand ma copiezi, imi dai valoare…
Orice ai face, pe mine nu ma doare`!''
" Numai dupa invidia si rautatea celorlalti iti poti da seama de propria ta valoare! "
''-Fite, gesturi si tupeu, ai vrea tu talentul meu.'' =D sper ca te'am ajutat

1 răspuns: