| Medeea17 a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi; x
Fundaa; x

Răspuns Câştigător
| Bella03 a răspuns:

Uite aici cate vrei
http://www.status-uri.tk/

2 răspunsuri:
| xXMilyXx a răspuns:

*Idle for 1 Century, 9 Years, 8 months, 21 days, 11 hours and 34 minutes (Nu`s).

*Ce te uita ma? Am status dar nu-l zic

*Iti place sa te certi, pantru asta ai vocatie. Ignor si numar stele pana fac o constelatie

*Nu da buzz ca-mi blochezi calculatorul. No Comment…

* Astept sfarsitul lumii, DND. Poate nu ma asteapta el pe mine :-s
Sweet Little Devil
Busy… fac recensamantul la piticii de pe creier…DND ca iar le pierd sirul

* Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud
"Error, this person should be in the invisibile mode. Please restart your computer and contact yahoo at messenger@yahoo.com"

"Sunt mai mult decat Stepped Out…sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back!"

"Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acum citeste fara animale..."

Status de fite*

• Dnd.pazesc frigiderul

*Dnd bunica la pc nu da buzz ca o sperii

*Je m`apelle Vasile Mure je veni de la padure je gasi nevasta-n pat se randez-vous cu-n alt barbat Quand j`ai prepare ciomagu` Mon amie sarise gardu` Il tobeau dans la urzici sur son cur numai basici

*Nut e deranja sa ma deranjezi

*DND! Ma cert cu pixu`!
*Mananc.Nu tastez cu gura plina.
*Da? Bine…pa.
*DND…nu-mi deranja messu`.
*Fac cinste…plateste vecinu`