| Roxana19928 a întrebat:

vreau sa completez o scutire medicala pentru motivarea absentelor de la liceu pentru ca m-am simtit rau sj am stat acasa. Stie cineva ce trebuie sa completez la : Este suferind de :...// Restul scutirii e deja facut dar nu stiu ce trebuie sa completez aici ca sa zic ca am stat acasa pentru ca m-am simtit rau.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti bate capul, aia o completeaza medicul... bine daca nu cumva vrei sa faci un fals in acte