| SlymOvy a întrebat:

vreau sa ii cumpar la iubitul meu un cadou de ziua lui si nu prea am idei ce as putea sa ii iau. Ma puteti ajuta? PS: O sa implineasca 18 ani.

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

O carte motivationala sau una despre pasiunea lui.
Sau ma gandesc ca prietenul tau ar trebui sa fie pasionat de ceva anume, ar trebui sa viseze cu ochii deschisi la ceva care i se pare cam imposibil de atins. Mi se pare super daca ai putea sa ii cumperi ceva legat de un vis al lui (un vis in care multi nu cred). De exemplu, cea mai buna prietena a mea visa sa calatoreasca in toata lumea si i-am cumparat un atlas imens (80 cm pe 130 cm) care sa fie punctul de plecare catre visul ei. A fost foarte impresionata si incantata.
Sper sa gasesti solutia cea mai buna si sa fiti fericiti. La multi ani!

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Pai ce ii place? gandeste-te cam ce ii place in general sa faca, sau ce il pasioneaza, aseaza toate astea pe o hartie si vezi ce idei iti vin.

de ex daca ii plac barcile, sau ii place sa mearga pe munte, sau chestii de genul in natura, ia o busola, un breloc specific.

in general chestii specifice care ar putea fi utile

| Sociopat a răspuns:

Un vin scump doar pentru voi doi si un trabuc ca, de, omu' e barbat acum. Daca nu fumeaza iai o sabie s-o puna pe perete.