| anonim_4396 a întrebat:

In curand este ziua mamei mele, si nu stiu ce surpriza sa-i fac sau ce cadou sa-i cumpar. Ma puteti ajuta cu cateva idei?

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti cumpara o rama frumoasa in care sa pui o fotografie cu voi si care stii ca-i este draga mamei tale. Daca ai mai multi bani alocati poti lua o rama foto digitala in care incarci fotografii cu voi de-a lungul timpului. Oricum indiferent ce-i iei, mama ta va fi bucuroasa de dar si de sentimentele de dragoste care insotesc cadoul.

| annakarenina a răspuns:

Ii poti lua un parfum foarte bun, cum ar fi J`adore de la Dior.