| anonimavorbeste a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon cu touch screen
Dati-mi idei de telefoane bune...si pretul!
Funda celor mai bunne + votwinking

Răspuns Câştigător
| Denisa_7218 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini pe alb de la Orange si e foarte bun crede-ma.Are Wi-Fi, poti sa-ti descarci aplicatii etc si are o memorie buna.Ce-i drept, daca vrei sa ti-l iei la abonament e c-am 5-6 milioane, dar daca vr sa ti-l iei pe cartela asa cum am facut eu nu e mai mult de 300 de lei.Bafta! funda?

3 răspunsuri:
| Ekkaterinna a răspuns:

Daca ai un buegt destul de mare, HTC-urile sunt cele mai bune. Daca nu, e am un LG GS290 Cookie Fresh, si este destul de ok. Ar fi mers o camera mai mare, dar nu ma deranjeaza extrem. Si touchscreen-urile de la Nokia sunt tare bune, insa au preturi ceva mai piperate tongue

| Ekkaterinna a răspuns (pentru Ekkaterinna):

Eu mi-am luat LG-ul de la Vodafone si am mai dat puncte, asa ca am dat mai putin, cam 200 RON pe el. HTC-urile sunt in general destul de scumpe, de la 1000 RON in sus happy Si pentru cele Nokia gasesti de la 500 RON si mai scumpe.

| adrian2255 a răspuns:

Eu am luat Samsung galaxy fit.Este foarte bun