| Catalin10d a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon pana in 4-5 milioane si bun. M-am gandit sa imi iau un Nokia 5800 expres music. Ce parere aveti de el? Alt telefon mai bun?!

Răspuns Câştigător
| Crocaa a răspuns:

Eu am express-ul si pot sa zic ca e foarte bun, in afara de faptul ca nu prea gasesc jocuri pentru el sau poate nu stiu unde sa caut.Bateria tine mult, e facut pentru muzica, videoclipuri, calitate are la poze chiar foarte buna, mai ales la filmat si sta bine si cu internetul. Oricum in 5 milioane gasesti o gama larga de telefoane nu neaparat noi, dar aproape noi care sunt in stare perfecta.Eu nu l-am luat nou-nout si il am de un an, nu am probleme decat iarna e cam sensibil la frig, daca il tin prea mult in frig sau umezeala se mai opreste fara motiv.

| Catalin10d explică (pentru Crocaa):

Intra pe www.mobile9.com si gasesti jocuri pentru el....deci merita sa il iau?

| Crocaa a răspuns (pentru Catalin10d):

Dupa parerea mea e destul de ok si merita.