| anamar1a a întrebat:

Vreau sa imi iau un paysafe/paypall de 10 euro. Merge sa bag in aparat euro? Adica merg acolo si bag euro in loc de lei. Deci?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred sincer, am cumparat si ey paysafe, pentru ca paypal este cu totul altceva! Si doar lei accepta, ori ca am fost la Profi, ori Kaufland, ori magazinele care comercializeaza paysafe card.
Paypal, nu are treaba cu paysafe, si nu poti cumpara "paypal", acela este un serviciu destinat tranzactiilor online, si trebuie activat prin cardul bancar si multe alte chestii.