| amena a întrebat:

Buna TPU.:*
vreau sa ma cupez cu un baiat, dar nu vreau sa ii spun asta im fata. vreau sa ii trimit un mesaj..pe telefon/facebook...el stie ca eu il plac, dar vreau sa o stie de la mine. ma puteti ajuta cu un mesaj? un mesaj pe care sa il trimit lui? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DOARoVIATA a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il saruti... desi e posibil sa pari putin disperata (depinde de baiat ) dar na cuvintele nu prea au putere tot cel mai mult conteaza gesturile
p.s : daca chiar vrei sa ii dai mesaj spune-i "uite eu te plac. crezi ca poate fi ceva intre noi? tu ma placi? "batting eyelashes
fimda; x

| amena explică (pentru DOARoVIATA):

Este o ideea si asta :*. multumesc!

5 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Scrie cu inima happy asa va suna cel mai bine! happy

| amena explică (pentru Ichnat):

Dar vreau sa vad cum ganditi si voi... vreua ceva facut de alticineva ca sa ma pot hotoari ce i spun. asta e treaba ca nu am curaj, tocmai de asta vreua sa ma ajutati. puppy dog eyes

| amena explică (pentru Ichnat):

Pai vreau sa vad cum ganditi si voi... vreau sa ma ajutati pentru ca nu am curajul sa ii spun ce simt...nu stiu cum sa formulex puppy dog eyes

| SisMusic a răspuns:

Ascultama daca nu o sa ii spui direct ca il iubesti sau daca nu vorbesti cu el nu o sa aveti o relatie lunga sau macar decenta pentru ca el nu o sa aiba incredere in tine ca o sa ii fii sincera! Deci acel mesaj nu o sa aiba efect asupra sentimentelor baiatului respectiv!
Cum ti-am zis incearca sa vorbesti cu el!happy
Bafta in continuare!winking