| pitzi18 a întrebat:

vreau sa ma duc la preselectie la NEXT TOP MODEL dati-mi un sfat cu ce as putea sa ma imbrac sa imi iau rochita?

1 răspuns:
| Marya232 a răspuns:

Eu zic sa mergi in ceva simplu, gen o pereche de pantaloni si un top dragut. Balerini sau tenisi in picioare si tocurile in geanta ca asa am vazut in fiecare editie ca zice Bote laughing. Nu incerca sa mergi fardata sau imbraca exagerat, ca nu o sa fii la fel de apreciata. Du-te cat mai simplu si natural. Bafta multa!