| JeleUUU a întrebat:

Vreau sa`mi cumpar un telefon nou. vreau sa aiba sistem android si sa fie cu touchscreen! Nu dispun de un buget prea mare! (500lei). Sa mearga pe el usor aplicatiile si internetul! Mersi...cel mai bun si mai rapid raspuns are

7 răspunsuri:
| Smerix a răspuns:

Eu am LG Optimus Me (LG P350).Are Android, net-ul merge repede, are memorie lunga (am in jur de 700 de poze si 50 de melodii) si sunt foarte multumiat de el big grin Sincer ti l-as recomanda happy

| JeleUUU explică (pentru Smerix):

Eu nu vreau aiba memorie ca de ceva ii pun card! Eu vreau un telefon sa mearga jocuri si net repede!?! Si LG P350 am avut si m-a tinut app 1 sapt!

| Smerix a răspuns (pentru JeleUUU):

Ok, faci cum vrei.Eu il am de 4 ani si inca merge...

| Iuliana944 a răspuns:

Buna, eu am Samsung Galaxi GT-S5660, si e super misto, aplicatiile sunt ok, pe net navighez usor. e misto tlf sunt f multumita de el.

| cristiiiiiii a răspuns:

De ce nu incerci sa iti iei un iphone 3 second hand? 400 de lei cam asa

| Neo12 a răspuns:

Eu am cumparat cu 350 lei telefon nou cu android.Se numeste Samsung Gt-S 5560 i, mie mi se pare foarte bun.

| Resurrection a răspuns:

Daca esti pe abonament trebuie sa casesti o promotie sau pe punctele de fidelitate un telefon foarte bun la pretul asta, cu android