| Mandy a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti filmul(drama, dragoste...) care v-a impresionat cel mai mult, si din care credeti ca puteati extrage o invatatura. Dau funda, celui care imi psune cel mai impresionant film!

5 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Drama-dragoste? De departe "P. S. I love you"!

| PurpleLadybug a răspuns:

Letters to Juliet. E foarte adorabil. Parerea mea. Si filmul de deasupra mea e foarte dragut^^
Ai grija de tine^^!

| Mockingbird a răspuns:

If only e foarte frumos si trist in acelasi timp! merita vazut. pe mine m-a tinut in suspans pe tot parcursul filmului

| aLL3sSsya a răspuns:

Mie imi place filmul "Remember me"... E un film foarte frumos...eu chiar am plans, are un final super trist si chiar merita vazut.Sunt sigura ca o sa iti placa!
fundita?

| larisar a răspuns:

Imcearca kites sunt sigura ca o sa-l adori