| CosmiinTezeu a întrebat:

Nu demult m-am uitat la un film frumos gen : dragoste si drama. Pentru cei ce iubesc filmele de genu asta am sa il postez aici, pe mine m-a impresionat mult si e doar unul din cele vazute de mine si sa imi fie pe plac. Filmul se numeste The best of me, vreau parerii dupa ce este vizionat, daca o va face cineva.

36 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Interesant, să fie bine primit! Mai rar se recomandă filme. După ce o să-l vizionez îți voi spune părerea în privat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Man. Am vazut the best of me. A fost excelent happy Si finalul cu toate cele intamplate.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Deci ti-a plăcut.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

big grin Da. Iar pe baiatul ala...
De ce unii au parte de atata iubire -_-

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Si tu ai.Nu te plange laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Da, dar el a trait-o. Pana cand a murit sad Bine ca, a continuat copilul lor povestea ^^

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nice! Trebuie sa imi povestesti filmul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Da happy merita. Cu toate ca a murit la final, as fi vrut si eu sa traiesc ca el laughing

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Vrei sa ai si tu parte de dragostea pe care a avut-o el?batting eyelashes

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Cine nu ar vrea? laughing

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Inca nu mi-ai povestit despre ce e vorba!

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

In timpul liceului un baiat mai de treaba asa se indragosteste de o fata. El era mai pasionat de masini si si fata a observat. Si ea l-a placut. Si apoi intr-o parcare, ea "cica" avea ceva la masina si a lasat asta sa se observe ca sa vina baiatul cum era el de treaba sa o ajute. Si asa s-au dat in vorba. Dupa a inceput povestea de iubire. Tatal fetei nu ii convenea de baiat, dar pentru el nu a contat. Dupa drumurile lor se despart. Peste multi ani, se intalnesc. Ea era maritata. Dar s-a despartit de actual pentru ca nu era ea. Era pierduta. Si dupa inca cateva nopti... te las sa vezi :))
https://www.youtube.com/watch?v=cQszhfoP_WI

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce frumos!
Ce romantic!

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Da, continuarea e si mai frumoasa big grin (te las in suspans)batting eyelashes

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce bun esti! rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Ma gandesc la ce bine o sa te simti dupa ce il vezi big grin

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

I hope!winking

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Trust.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

love struck

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Te las sa dai in mine daca nu e asa happy

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cum să dau in tine?
Prin monitor?rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Da, si asa.
Atac psihic big grin

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu aș face asta.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Stiu :*

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Poti sa dormi linistit la noapte! laughing kiss

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Chiar ma gandeam laughing

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sunt inofensivă! rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Oare?

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sigur!
Tu esti cel ce stie sa se bata! rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Iar ai dreptate big grin

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Am trecut pe pagina 2.
Cred ca userul ce a pus intrebarea o sa se uite urat cand o sa vada atatea notificari, pe langa subiect, la intrebarea lui. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Heăăăăăăăăăău
De ce ai spus că moare la sfârşit?
MEGA EXTRA SPOILER
You've ruined it sad

| R0R0 a răspuns:

O sa ma uit candva la el!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impresionat film. Il am pe tableta inca de anul trecut. Finalul este cu adevarat emotionant. Frumos si recomand celor care nu l-au vazut.

| CosmiinTezeu explică:

Il siu e frumos dar sunt multe altele la fel de bune sau poate chiar mai bune

| CosmiinTezeu explică:

Se poate discuta si in privat chestii de genu dar avand in vedere ca cei incepatori nu pot da mesaje e ok : )