| UnIngerasMic a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu de ce la ultima versiune de messenger cand adaug pe cineva in lista nu imi apare numele lui ci doar id si cand ma adauga cineva in lista lui imi apare si mie si lui numele de la messstraight face. Fundaa big grin..pt cine poate sa ma lamureascatongue

Răspuns Câştigător
| crazydubstepmix a răspuns:

Poi este normal ptc tu ii bagi id.u nu numele de mess. Si cand iti da accept atunci va apare numele de la mess. Ca daca nu iti da accept e ca si cum nu ai permisiunea de a vedea numelewinking.