| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU... Vreau sa va cer sfatul... Am 17 ani si am un iubit. Acesta a spus ca s a plictisit de mine datorita faptului ca nu prea iesim impreuna... Ma macina foarte tare acest fapt... Ar trebui sa ne despartim?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu draga mea, baietii sunt niste profitori (nu toti, dar marea majoritate da) s-a plictisit de tine pentru ca vrea sa aiba cat mai multe pe lista. Daca iubitul tau are 18-19, e doar un adolescent care cauta mereu altceva, sau si de are 20+ tot aia. De ce spun asta? Pentru ca un baiat care chiar a iubit o fata nu-i spune ca s-a plictisit de ea. Da-i papucii ca nu merita, esti tanara, viata merge inainte, gasesti altul mai bun de 1000 de ori decat el.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma intreb fetele cum sunt oare laughing. Raspunde Daisuki °draga°

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Baiatu', esti de la T/A? De unde stii ca-s Daisuki.
Nu DRAGUL meu, fetele nu sunt asa, nu toate, ok majoritatea da. Acum, cine esti? O.O

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu, la T/A? Te rog laughing. Un magician nu isi spune secretele.

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Auzi, ii facem spam fetei laughing cine esti? Sigur esti de la T/A. Ai cont nou, vezi ca iau toti userii la rand, tot aflu cine esti.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Good luck

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ar trebui să-i cumperi un buchet frumos de crizanteme.

| WaterDrop a răspuns:

Doar tu stii cat de des iesi cu el si daca are sau nu dreptate.Isi doreste asta pentru ca vrea sa stea cat mai mult langa tine, insa daca tu nu`i oferi acest lucru sau o explicatie plauzibila de ce nu o poti face atunci are oarecum dreptate. Daca i`ai spus de ce nu poti si el nu poate accepta asta, atunci el este de vina.

| UnBroken2016 a răspuns:

Daca ati facut sex si acum iti da cu praf de mers are sens postul lui Evil dar daca nu e asa, poate doar s-a plictisit de stat in casa cand are omul o iubita si ar trebui sa fie mai mereu pe afara cu ea.

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

-.-

| pufulescu a răspuns:

Pai si este adevarat ca nu prea iesiti? Daca da, din ce motive? Si daca ai lucruri mai importante de facut, ca de exemplu scoala sau munca, s-ar putea sa trebuiasca sa gasesti pe altcineva care cere mai putin timp petrecut impreuna.