| IuliaChiuian a întrebat:

vreau sa va intreb ce sa fac sa cuceres un baiat care nici nu se uita la mine? ce sa incerc? cum sa ma comport? are un caracter mai smecher iar mie mi-e rusine de mine deoarece am o fata copilaroasa desi sunt pe a 8. nu stiu ce sa mai fac. la zilele tuturor colegelor mi-a fost rusine sa nu cumva sa fac ceva jenant sa arat prost in fata lui. va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti este rusine de tine faci cele mai mari greseli. Iti recomand sa te impaci cu aspectul tau fizic.