| Arrribaa a întrebat:

Am o intrebare : Baietilor le plac fetele cu ochelari? Am ochelari de vedere in gen wayfarer pe rosu si zic ca-mi sta oarecum bine (am parul blond si ochii verzi)...dar parca cand trec pe strada si vad un baiat dragut, nici macar nu se uita la mine. Ma simt foarte prost si totusi incerc sa am grija de mine (nu arat ca o baba-cloanta, daca la asta va ganditi). Mi-e si rusine sa vorbesc cu un baiat, deoarece stiu ca m-ar respinge, si baietilor le plac de obicei fetele foarte frumoase (tot daca au un caracter mai nasol). Si stiu ca un baiat te place asa cum esti si cateodata simt ca tot daca esti de treaba si esti super ok nu se uita la tine. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Fii pur si simplu tu. Iar faza cu ochelarii, crede-ma, nu are absolut nicio treaba!

| EmaEmax a răspuns:

Depinde de baiat, unora le plac fetele cu ochelari altora nu. Daca tu ai grija sa fi mereu ingrijita si naturala, multi de vor considera draguta.
Pana la urma, nu conteaza daca ai ochelari sau nu sau cat de frumoasa esti, conteaza sa fi comunicativa si sa ai ceva in cap (in caz ca nu vrei un cocalar sm3ch3r).
Te pup, pa! :*

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Exista foarte putin baieti carora sa le placa fetele cu ochelari, ceea ce e trist pentru. ca nu ele isi doresc sa poarte. Daca spui ca ai ochelari pe stil wayfarer nu se intalege neaparat ca ai purta ochelari, deoarecee cum bine sti aces tip de ochelar este foarte purat. Eu zic sa nu te intristezi daca nu toti baieti te observa, e ceva normal, gusturile difera. Dar acolo undeva, un baiat asteapta o fata ca tine. (:

| Sh4Dow a răspuns:

Pai. nu neaparat, mie imi plac si fetele cu ochelari mi'e indiferent... depinde si de fata big grin. Daca vrei sa mai vorbim, chiar si chestii despre baieti, imi poti trimite un mesaj cu id'ul tau laughing >big grin

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai... unora le place.

| Eduard98 a răspuns:

Pai da dar sa nu arati ca Dexter laughing)) Multe fete arata chiar mai sexy cu ochelari