| Magdalena234 a întrebat:

happy
Vreau sa vorbesc engleza dar nu engleza, engleza laughing))
Vreau doar cuvinte gen: Get a life, WTF. etc.
Vreau propozitii/cuvinte care le pot folosi intr'o propozitie pe romana sau la statusuri, cand te enervezi etc.
Le vreau pe cele mai populare si chiar inventate de voi.
PS.: Sa specificati si ce inseamna. happy puppy dog eyes

Dau Fundaa; x pentru cel mai lung raspuns ( cele mai multe propozitii/cuvinte DAR NU statusuri si TRADUSE) puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Fo' shizzle bizzle

| Magdalena234 explică (pentru greyhound):

raised eyebrows? What the *** is this?

| greyhound a răspuns (pentru Magdalena234):

Nu sunt sigur dar cred ca for real, ***!

| En3Rgi a răspuns:

Deci ai scris ca vrei propozitii care le poti folosi intr-o propozitie pe romana sau la statusuri... dupa zici ca"DAR NU statusuri". Deci eu nu iti inteleg intrebare.Dar na:
Get the *** out of here-Pleaca dracu de aici.
Out of my life-Afara din viata mea.

| Magdalena234 explică (pentru En3Rgi):

Eu ziceam ca nu vreau statusuriwinking Cuvinte care se pot folosi IN statusuri dar eu nu vreau STATUSURI. :* E diferenta.

| AOLEVRIC a răspuns:

Scârțâii cumva la româna? Expresiile alea nu te fac cu nimic mai buna [ ba chiar te uzeaza].

| Magdalena234 explică (pentru AOLEVRIC):

Uite, asta e un site cu intrebari da? La aceste intrebari trebuie sa raspunzi daca vrei daca nu OUTwinking. Nu sa dai sfaturi :*. Si nu, nu scartati la Romana, ba chiar sunt foarte buna asa ca: Goodbye. >big grin

| Dragonfly6 a răspuns:

Go f.uck yourself.