| B3happy a întrebat:

Vreau si eu exemple de vile/pensiuni in mamaia/costinesti care sa fie aproape de plaja, sa aiba camera de 4 persoare si sa fie mai putin de 90 lei pe noapte. sa aiba si conditii decente ( un tv, un frigider si o baie ). Dau funda pentru cele mai multe exemple.

6 răspunsuri:
| B3happy explică:

Si de unde ma rog stii tu cati ani am? Vezi tu, vorbesti in necunostinta de cauza. Cat te gandeai tu cum sa-mi mai raspunzi am gasit o oferta super cu 70 lei pe noapte. Ca sa vezi ca nimic nu e imposibil.

| AxelBv a răspuns:

Nu crezi ca vrei cam multe la pretul asta?

| B3happy explică (pentru AxelBv):

Nu, draga/dragul meu. Am auzit si oameni care au dat 60 lei pe noapte si au avut conditiile astea. Daca nu esti in stare, nu te baga.

| AxelBv a răspuns (pentru B3happy):

De Bigfoot si OZN-uri nu ai auzit?

| B3happy explică (pentru AxelBv):

Know what? Crezi ce vrei. Cred ca n-ai fost in viata ta la mare, sa te interesezi de locuri unde sa te cazezi. Si daca esti atat de inteligent/a stiai macar ca la o intrebare nu se raspunde cu o alta intrebare?

| AxelBv a răspuns (pentru B3happy):

Pisi, GROW UP! Ai si pretentii si vrei un pret mic. E cam greu, mai ales in mamaia si costinesti. Poate gasesti pe net oferte, dar te trezesti acolo ca dai dublu. Vorbim cand treci de pubertate.