| LoLoEup a întrebat:

Vreau si eu niste anime cu zombi sau mai infricosatoare cum ar fi ghost hound sau another. Dau Funda
tongue

2 răspunsuri:
| Andr33ya a răspuns:

Infricosator....eu iti sugerez filmul,, Noapte de groaza", este k vampiribig grin, funda?

| NarutoKyuubi a răspuns:

Eu iti recomand anime-ul Corpse Party... este SUPER, FOARTE, EXTREM DE INFRICOSATOR. :S...
P.S. :NU te uita la el noaptea sau in intuneric, ca este si mai infricosator...
Aici e site-ul : http://www.animefave.net/corpse-party-tortured-souls-episode-1/