| Did3 a întrebat:

Vreau si eu niste coafuri pentru scoala. Vreau sa fie simple si nu vreau cozi impletite... Puteti da video, sau sa explicati o coafura care va place ( P. S. nu am breton, am parul mediu in scari ).

7 răspunsuri:
| Did3 explică (pentru Bemineever):

Am spus sa explici sau sa dai video nu poza... si asta nu e coafura e pur si simplu par lasat pe spate...

| 4drian a răspuns (pentru Did3):

Stdiaza si tu site-ul si poate-ti vine vreo idee...doar incerca sa te ajute.nu fi rea.

| Did3 explică (pentru 4drian):

Nu sunt rea laughing eu spun doar ce vreau sa vad...

| MeowwPisic a răspuns:

Ai drot sau placa?

| gabriela1122 a răspuns:

Uite aici un filmulet...mai da si tu alte coafuri de acolo. sper sa iti placa
http://www.youtube.com/watch?v=cuHj5M4Xjw8&feature=fvwrel