| Cryyyy a întrebat:

vreau si eu niste filme bunee toate genurilelove struck dans, groaza, drama, comedia cae meritha vazute` si nu dati copy paste de pe net:p din proprie experientza:X Funda:*

Răspuns Câştigător
| ioionutbest a răspuns:

Buna.Ador comediile si sincer am vazut foarte multe dar o comedie care trebuie sa o vezi e White chicks iti garantez ca nu vei regreta. Poti incerca si What happen in the Vegas si Knight and day sau Wedding Crashers super tare.She`s the man(titlul spune totul…ea este barbatul.ce mailaughing), Getting there(cu surorirle olsen care merg la jocurile olimpice dar pe drum ce patesc.mama mia,comedie absoula), The little man(este un film super, barbat pitic care fura un diamant, il asnde in pojeta unei femei pe care o urmareste si pentru a putea luat diamantul inpoi se da drept un bebelus.razi cu lacrimi in multe fazalaughing)), Eurotrip(filmn pe care trebuie neaparat sa il vezi, iar lista mea poate continua bine deoarece sunt super filmele.
Mai sunt cateva gen Road Trip, Blue Streak, National Security, Stays in Vegas, The Hangover, The Ugly Truth, The Proposal. Vizionare placuta! Sunt cele mai frumoase comedii vazute de mine sunt sigura ca o sa iti placa love struck