| ÐiÐi a întrebat:

Cine stie niste filme de comedie sau groaza care merita vazute happy? Dar nu vreau sa dati copy paste, filme pe care le-ati vazut si chiar v-au placut big grin
#Fundaaa

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbatori in catuse e super fain

| an0therkid a răspuns:

The master's sun --> e serial

| SweetChild1 a răspuns:

De comedie:
Ice ventura(cred că așa se scrie), Puicuța cu cocoșei
De groază:
Drag me to hell (chiar trebuie să te uiți la acesta)

| Lhurricane a răspuns:

Nici un dubiu, insidious 1 si 2, drag me to hell

| Kinezuul a răspuns:

Film de comedie recomand fryday sunt vreo 4 parti

| Aktra a răspuns:

The Grudge 1, 2 al 3-lea e naspa, Two smocking barrels, American Pie toate episoadele, Click, Evil Dead

| lisylsy a răspuns:

La comedie recomand american pie toate si ceva mai aparte, mai realist jackass, iar de groaza mie unu l imi plac alea inspirate din fapte reale. nu ma sperie sa vad monstri, sange sau capete taiate cat ma sperie sa stiu ca au un sambure de adevar... spor la vizionat