Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2764583intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
30 Sep
SATI 268.209AFISARI
142.821VIZITE
129.483V. UNICI
4 Decembrie 2011
lov3u intreaba:

Buna TPU, vreau si eu niste statusuri de prietenie adevarata, pentru "sora mea"

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 2 Ianuarie 2012 18:46
    Đϋffγ a răspuns:
    "Am 0 prietena imp0rtanta langa mine care tot timpul` m` sustsine sh`mi spune: " capuu` sus, 0 s` fie binee"

peste toate O s` trecem cu capuu`n sus. N` avem una p` alta, asta`i mai presus"

Suntem stilate si versate niste printese adevarate. moare lumea moare moare ca avem stima si valoare

"? Stie sa`mi;>` fie prietena` sa spui 'Da',ai cuajul sa spui 'Nuu'; x`.Si`n Situatii dificile`,ai curajul` nu e chiar perfecta:]` dar maa intelege` toata viata?"

Suntem fete bune Rau` =p~ ` Da suntem cuminti`;`. luate` pe`;> ` semnatura`;;] de lla`;* parinti

""Prieteni` nu am multi` am doar cativa`:-x! Care` :] `stiu ca`s langa` mine mereu,orice `` s`ar intampla `! Iarr` restul sunt ` doar` simplle` cunostinte`;>` in viata mea`! T iubb` ""

In copilarie …fetitelor le plac papusile; x…iar baietasilor masinutele …cand crestem totul se schimba …baietasilor le plac papusile …iar fetitelor mashinutzele."

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe; d. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Ea ma certa,ea ma`ntelege ea e sora mea sh mi`o dovedesteeeee"

•Mereu langa mine. Orice s-ar intampla. Ea v-a ramane mereu in inima mea!•; x"

Eaa ese faTaa` meea. EA ESTE totul` pentru mine. speranta zilei de maine; x|"

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe :d. Si Tot Ea E Singura Care big hug Are Rabdare Sa Ma Asculte smug. Te Iubesc Si Punct!"love struck

•Ea nu ma dezamageste,ea nu ma minte.Ea ma iarta Arata-mi tu o persoana mai minunata! :X:X

•Zambesc mereu,glumesc mereu dar ce e in sufletul meu Stie doar ea si eu! :X

•Poate chiar stii ce zic sau poate o iei in gluma Dar sunt legata de tine ca un creion de guma! :X

•E langa mine acum, ea`i langa mine oricumm! :X

•Fiecare clipa pictata-n roz,.Tre'sa recunosc, iti apartine...Si nici macar eu nu ma cunosc.Asa cum ma stii pe mine.

•Putea de mult sa plece dar ea langa mine a ramas.A fost langa mine cand am facut fiecare pas! :X

...
  • 18 Decembrie 2012 18:54
    Cel neprihănit arată prietenului său calea cea bună, dar calea celor răi îi duce în rătăcire.
    Proverbe 12:26

Nu te împrieteni cu omul mânios şi nu te însoţi cu omul iute la mânie,
    ca nu cumva să te deprinzi cu cărările lui şi să-ţi ajungă o cursă pentru suflet.
    Proverbe 22:24-25
    cum poate sta împreună lumina cu întunericul?
    2 Corinteni 6:14

Iubiţi-vă unii pe alţii cu o dragoste frăţească. În cinste, fiecare să dea întâietate altuia.
    Romani 12:10

Ce voiţi să vă facă vouă oamenii, faceţi-le şi voi la fel.
    Luca 6:31
  • 4 Decembrie 2011 14:26
    Mary12 a răspuns:
    Chiar daca el nu o sa te mai sune sa iti zica 'noapte buna' si nici pe strada 'Buna!',am o sora care ma suna,sa-mi spuna ' Fata,esti de 100 de ori mai buna!:*'

Nu am bani,o am doar pe ea,care ma suna sa-mi spuna ' Ai grija de tine tipo,te pup,noapte buna'!

Ai curajul sa spui 'da',ai cuajul sa spui 'nu'.Si-n situatii dificile,ai curajul sa fii TU! Te iubesc! :*