| Valutzaa a întrebat:

:d vreau si eu niste statusuri de prietenie..adevarata si falsa:d.....multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Asculta:
Adda- Prietenie adevarata
Adda- Prietenie fumata
happy

| Valutzaa explică (pentru LolaLollita):

Ascult melodiile astea in fiecare zi :d

| LolaLollita a răspuns (pentru Valutzaa):

smug ma bucur.

| Lesea01 a răspuns:

Sunt foarte multe:
Prietenii sunt langa tine mereu... orice s-ar intampla, Iar cand acel prieten te tradeaza, simti ca nu mai ai viata!
Urasc faptul ca prietenii mei se schimba, doar pentru ca si-au facut alti prieteni noi!
Adevaratele valori in viata sunt cele ce transcend ceea ce vedem si simtim. Ele sunt daruri de la Dumnezeu ce tin de spirit, cum ar fi: bucuria, prietenia si dragoste
Cea mai bună prietenă este cea care îți spune de câteva ori pe zi: "ești o proastă ", iar apoi adaugă: "nu degeaba suntem prietene"

Prietenii nu te suna - inseamna ca la ei si fara tine e bine
si multe altale.